Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба для теплої підлоги Kraus з кисневим бар'єром EVOH
Марка PEХ-А
П'ятишарова
Виробник Канада
Матеріал — поліетилен зшитий під високим тиском за допомогою пероксидів.
Довжина бухти — 200 м,400 м
Колір — золотий
Термін експлуатації — понад 50 років
Зовнішній діаметр 20 мм
Товщина стінки 2 мм
Робочий тиск 10 bar
Робоча температура 120 °C
Початок деформації +136с°
Мінімальний радіус вигину 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraus |
| Країна виробник | Канада |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для теплої підлоги |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.28 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.38 Вт/(м*К) |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 50 років |
- Ціна: 48 ₴/м


