Труба для теплої підлоги Sitek металопластикова (16х2 мм):
Виготовленням труб для теплої підлоги з металопластику займаються всі можливі країни (Китай, Німеччина, Італія тощо), але Вашу увагу хочеться привернути на трубу виробництва Україна:
"Sitek" Україна – пропонує металопластикові труби високої якості, з витримкою всіх інженерних і санітарних норм, цей продукт широко використовують для укладання теплої підлоги та опалення, вироби успішно нарощує попит серед споживачів;
ТОВ "Сітек" – єдине в Україні застосовують в якості стартового матеріал поліетилен PERT.Тільки цей поліетилен, на відміну від інших полімерів, здатний витримати температуру рідини в 110° С і тиск до 30 атмосфер;
Компанія "SITEK" – була створена на початку XXI століття, але маючи при цьому величезний досвід у виробництві металопластикової сантехніки, в даний час Сітек пропонує до Вашої уваги близько 1000 найменувань продукції, призначення якої монтаж водопроводу, опалення та теплої підлоги в будинках і промислових об'єктах.
При створенні червоних металопластикових труб компанія "Сітек" застосовує спосіб безшовної зварювання, яка покращує підбір оптимального співвідношення діаметра і товщини армуючого шару. Так, труби для теплої підлоги діаметром 16 мм товщина шару алюмінію 0,3 мм. Фахівці світового рівня вважають така пропорція ідеальна, адже ці труби володіють підвищеною міцністю, довговічністю, надійністю, гнучкістю і зручні в монтажі.
Для виробництва внутрішнього і зовнішнього шару технологи використовують поліетилен PE-RT, інші матеріали знижують довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sitek |
| Країна виробник | Україна |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Армована труба | Алюмінієм |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Кисневий бар'єр | Так |
- Ціна: 24,20 ₴/м



